Köpekler ne ister?

Sevgi, oyun, güven, dostluk, sahiplenilme, düzen...

Pozitif Eğitim Pozito’da!

Şehir ve nüfus genişliyor, patili bir dost sahibi olmak ne kadar harika bir duygu olsa da, vakit ayıramayacağınız anlar olması muhtemel.

Özellikle köpeklerinize ayıramadığınız vakitler onların psikolojisini direkt olarak etkilediği gibi sizlerin yaşam konforuna da olumsuz yansır.

Tatiller, iş seyahatleri, dönemsel yoğunluklar, temel eğitim için vakit ayıramama, doğum gibi elinizde olmayan sebepler nedeniyle hem sizin hem de dostlarınızın hayatı olumsuz bir yöne doğru ilerleyebilir.

Umutsuzluğa kapılmayın; Pozito yanınızda...

Kısa ve uzun süreli talepleriniz için dostlarımızın tüm ihtiyaçlarının karşılandığı otel hizmetimiz, bizlerden ilk defa hizmet alacaksanız, mutlaka tanışma randevusu ile kabul edilmektedir.

Bu sayede hem siz değerli müşterilerimiz, dostunuzun nerede ve kimlerle vaktini geçireceğini görmüş olacak, hem de dostunuz tanışma randevusu sonrasında, konaklamaya geldiğinde buradan sizinle döneceğini öğrenmiş olacaktır. Bu; dostunuzun terk edilme psikolojisine geçmesini engelleyecek ve burada vaktini huzurlu ve eğlenceli bir biçimde geçirmesine olanak tanıyacaktır.

Otel hizmetimiz süresince dostumuzun maması, sizin belirttiğiniz öğün sayısı ve gramaj ölçüsü bilgisi ile verilecek olup, mama tarafınızdan karşılanacaktır. Sağlık karnesi konaklama süresince bizde bulunmak zorunda olup dostumuzun kabulü sırasında kontrol edilecektir.

Eksik uygulaması olan dostunuzu risk altına almamak için,eksik uygulamaları sorumlu veterinerimiz tamamlayacak ve dostunuz bünyemizde sağlıklı ve güvenli bir biçimde vaktini geçirecektir.

Dostlarınızı gün içerisinde sabah 08:00 – akşam 20:00 saatleri arasında istediğiniz zaman diliminde bizlere teslim edip, yine belirtilen çalışma saatleri arasında geri alabilirisiniz.

Gün boyunca yapılan aktiviteler ile sosyalleşirken biraz yorulmuş ama gözlerinden mutluluk saçan dostlarınızın enerjisi sizlere de iyi gelecektir.

Dostlarımızın beton ve taşların döşendiği, tuğla ve harçla oluşmuş duvarlarla çevrildiği uygarlıkta doğal dünya ile temas ihtiyacı çok daha güçlü hale gelmiştir.

Yeterli egzersiz imkanı sağlanmamış dostunuz huzursuzlanabilir, dengesiz davranışlar sergileyebilir, eşyalara zarar verebilir, kısacası biriken enerjisi size ve kendisine zarar verici boyutlara gelebilir. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için dostunuzun düzenli bir şekilde gezdirilmesi önemli bir husustur.

aile arasında

Bebekliğinden beri, oğlumu güvenle bırakabildiğim yegane pansiyon. Bir nevi onlar büyüttü Mösyömün ikinci evi.

Gözde Ünlü Dölek
Mösyö