Kedicikler ne ister?

En safından sevgi, keyifli bir uyku, güvenli bir oyun alanı....

Müşteri değil misafir...

İletişim ve fiziksel yetenekleri ile hepimizin kalbini çalmayı başaran ve kolay kolay memnun olmayan kediciklerimiz için düzenlediğimiz özel kafesler ve oyun alanlarında konfor ve güvenle misafir edilirler.

Kediniz yepyeni arkadaşlar ve oyun yeteneklerine kavuşurken, Pozito’nun tecrübeli ekibi tarafından mental durumları sürekli olarak gözlemlenir.

Bir kafese kapatılıp sadece yemlenen bir canlı Pozito için esir edilmiş herhangi bir candan farksızdır. Patili misafirlerimizin sadece barınacağı bir yer değil ikinci yuvası olmak Pozito’nun kuruluş hedefidir.

Patili misafirlerimiz ile kurduğumuz bağ arttıkça onlar için daha mutlu ve konforlu alanlar sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

aile arasında

Herkesin yavrusu kendine ozeldir tabii ki ama Pablo cok baska bir kopek. Kucucuk yasinda felc kalip ciddi bir ameliyat gecirip fizik tedavi gormus simarik bir cocuk. Pablo bence kopek de degil baya icine insan kacmis. Onunla benim ilgilendigim gibi ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim. Gozum arkada kalmadan emanet ettigim tek yer. Harika ekip :)

Gözde Fırtına
Pablo