öğrenmeye / öğretmeye devam...

2007 yılında kurulan Pozito, her geçen gün artan bilgi birikimi ile sorumlu veteriner kontrollü hizmetlerine devam etmektedir.

A-sosyallik, komut disiplinsizliği, sosyal uyumsuzluk, agresyon v.b. sorunların çözümleri üzerine alınan eğitimler ve edinilen tecrübeler ışığında dostlarımıza, her geçen gün daha iyi ve daha kolay bir hayat sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

İkinci Yuvanız Pozito

Şehir ve nüfus genişliyor, patili bir dost sahibi olmak ne kadar harika bir duygu olsa da, vakit ayıramayacağınız anlar olması muhtemel. Özellikle köpeklerinize ayıramadığınız vakitler onların psikolojisini direkt olarak etkilediği gibi sizlerin yaşam konforuna da olumsuz yansır.

Tatiller, iş seyahatleri, dönemsel yoğunluklar,
temel eğitim için vakit ayıramama, doğum gibi elinizde olmayan sebepler nedeniyle hem sizin hem de dostlarınızın hayatı olumsuz bir yöne doğru ilerleyebilir.

Umutsuzluğa kapılmayın; Pozito yanınızda...

aile arasında

2013 yilindan beri Roka'yi Serdar'a emanet ediyoruz.Gozumuz hicbir zaman arkada kalmaz. Roka'nin sanki pansiyonda degil ikinci evinde kaliyor gibi hissettigine eminiz.Serdar i gordugu an bizi aninda satar

Barış Acari
Roka