Aile Arasında

Bizi gün geçtikçe büyüten, geliştiren,
adeta bir sevgi çemberine dönüştüren
misafirlerimizden dinleyin..

Pudingin bizim evden daha cok sevdigini ve bu sayede bizim saglayamadigimiz bir suru iyi aliskanliklari edindigini dusundugum yer hep yanimizda hissettigimiz en zor gunlerimizin dostu, pudingin cok sevdigi kendini en cok guvende hissettigi diger evi iyki varsiniz hep varolun sizi seviyoruz

Aslı Toraganlı
Puding

Arkadaş tavsiyesi ile şans eseri tanıştığımız, tanıştık sonra vazgeçemediğimiz köpek oteli. Bu devirde, köpek sahibi olup, gözün arkada kalmadan tatile gidebiliyor olmak büyük lüks. İyi ki varsın Pozito, teşekkürler Serdar!

Çağatay Özenç
Viski

Herkesin yavrusu kendine ozeldir tabii ki ama Pablo cok baska bir kopek. Kucucuk yasinda felc kalip ciddi bir ameliyat gecirip fizik tedavi gormus simarik bir cocuk. Pablo bence kopek de degil baya icine insan kacmis. Onunla benim ilgilendigim gibi ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim. Gozum arkada kalmadan emanet ettigim tek yer. Harika ekip :)

Gözde Fırtına
Pablo

Sesten hızlı bir Jack Russell sahibi olarak kişisel toleransımı bile sorguladığım anlar olmasına rağmen, her zaman mutlu ve sağlıklı şekilde çocuğuma kavuşmak büyük lüks. Arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştığımız ve beklentilerimizin üzerinde sonuçlar aldığımız Pozito ekibine teşekkür ederim. Siz varsanız tatiller var, özel durumlarda güvenebileceğimiz bir yerimiz ve dostlarımız var. Başarılarınızın ve hizmet kalitenizin devamını dilerim.

Gökcan Akgün
Lush

Köpeğimiz Ares ve kedilerimiz Shiraz ve Qaraf'ı gönül rahatlığıyla bırakabildiğimiz tek yer. O kadar şevkatli ve ilgililer ki en son bıraktığımızda Ares'in merhem kullanması gerekiyordu, bıkmadan usanmadan oyunlar oynatarak sürmüşler :) Teşekkürler Pozito Ailesi.

BİKE GÜVEN
ARES - SHIRAZ - QARAF

Leica’nin bayila bayila gittigi , bizim içimiz rahat onu emanet ettigimiz Pozito’ya , Serdar Bey’e ve Nidanur Hanim’a çok çok tesekkürler ... iyiki sizi tanimisiz :)

Öykü Beyazkürk
Leica

Sayenizde seyahatlerimizde gözümüz arkada kalmıyor.Daha fazla sosyalleşme imkanı buluyor Lulu'muz .Herşey için teşekkürler :D

Buket
L .Lulu

Paşa’nın ikinci evi Pozito, ikinci annesi Niğda Hanım, ikinci ailesi Serdar Bey ve Gamze Hanım oldular. Tüm dualarım sizlerle, hep yanınızdayım, sizi ve dostlarınızı çok seviyorum

Eser
Paşa

Pozitodan önce Cookie’yi ağlayarak bırakıyorduk.Şimdi içimiz çok rahat.Kızımız bazen geçimsiz olabiliyor, sevdiği nadir insanlardan Serdar Bey her zaman bizi bu konuda rahatlatmıştır.İyi ki varsın Pozito !

İnci-Barış Bal
Cookie

Aklım arkada kalmadan çocuğumu emanet edebildiğim tek yer. Sevgili Serdar ve sevgili ekibi; tekrar teşekkür ediyoruz size:)

BURAK GÜNAÇAR
SEZAR THE FRENCH

Seyahat planlarken, kızımız Sophie kapısında benden ayrılırken dönüp yüzüme bile bakmadan Pozito'ya daldığı için içimiz rahat. Bir pet pansiyonundan beklenti güvenlik ve iyi bakım olmalı. Pozito, özellikle Nida sayesinde, buna şefkat de ekliyor. Teşekkürler Serdar Bey ve Pozito ekibi!

Nurettin Cerek
Sophie

Kızımız Lili'yi 3 senedir hiç gözümüz arkada kalmadan bıraktığımız , karakızımız Lili'nin de koşarak içeriye girdiği ve bu sayede tüm enerjisini atıp sosyelleştiği Pozito Otel.. Serdar Bey , eşi ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz..

GAMZE METİN
LİLİ

Köpeğimizin bebekliğinden beri kalmayı çok sevdiği ikinci evi. İşini severek yapan yegane insanlardan biridir sevgili Serdar. Çok teşekkürler

Aslı Şimşek
Charlotte

Bir tavsiye ile ulaştığım bu arkadaşlardan şu ana kadar aldığım hizmetten çok memnunum,tertemiz bıraktığım köpeğimi tertemiz teslim alıyorum,içimiz rahat,iyi ki varsın Pozito.Yeni yerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Cüneyt Gün
Thor

İstanbul'un göbeğinde, para değil önce hayvan sevgisiyle bu işi yaptıklarından emin olduğumuz, haylazımız Pali'yi ilk günden bu yana gönül rahatlığıyla bıraktığımız sıcak mekan...caddede karşılaşınca Pali'nin neşeyle üzerine atladığı güzel insan Serdar...hayatımızı defalarca kolaylaştırdılar, oğlumuza bizi hiç aratmadılar, her gidişimizde kapıdan koşarak girdi, ayrılırken boyunlarına sarıldı...Serdar'a ve ekibine yürekten bir kez daha teşekkürlerimizle...

Sitare - Alberto Strada
Pali

Bebekliğinden beri, oğlumu güvenle bırakabildiğim yegane pansiyon. Bir nevi onlar büyüttü Mösyömün ikinci evi.

Gözde Ünlü Dölek
Mösyö

İşimiz nedeniyle çok sık seyahat ediyoruz. Serdar ve Gamze sayesinde içimiz çok rahat. Dost'u bizim kadar sevdiklerini ve önemsediklerini biliyoruz. İşlerini aşkla yapan, ticari kaygılarını işin önüne koymayan, vicdanlı, yüreklerinde sevgi olan insanlar.

Evrim Çalkavur Durmuş
Dost

İtiraf etmeliyim çok zaman köpeğimiz fındığa bizden daha iyi baktıklarını düşünmüşümdür,istanbul dışına taşındığımız için bir süredir kendilerini göremesekte,yaptıkları işe gösterdikleri hassasiyet tam da olması gereken seviyede,köpeğinizi gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz,tek sorun bazen onlardan geri almak çok zor oluyor,mekanlarından ve kendilerinden ayrılmak istemiyorlar =)

Nilüfer Hancı
Fındık

2013 yilindan beri Roka'yi Serdar'a emanet ediyoruz.Gozumuz hicbir zaman arkada kalmaz. Roka'nin sanki pansiyonda degil ikinci evinde kaliyor gibi hissettigine eminiz.Serdar i gordugu an bizi aninda satar

Barış Acari
Roka

Pek güzel pek hoş

Ender Küçüketdem
Pırtık

2013 yılından beri hizmet alıyoruz,köpeğim fuzzy oraya gittiğini anladığında çok mutlu oluyor, hele mekanı gördüğünde onu sakinleştirmek imkansız,gözümüz hiç arkada kalmıyor çooook teşekkür ederiz.

Cemil
Fuzzy

Pije ve Benji, arabayi Pozito'nun sokagina park edip kapiyi acmamla birlikte arkalarina bakmadan iceri kosuyorlar. Hatta bir keresinde onlari almaya gittigimizde icerden cikip bizi opup aynen geri iceri girdiler. Pozito'yu, Serdar ve Gamze'yi gorduklerinde kuyruklari yerinde durmuyor. Kisa ya da uzun donemli biraktigimizda, cocuklari da tatile gondermisiz gibi gozumuz arkada kalmadan birakiyoruz.

Ece Baykut
Pije & Benji